Υπηρεσίες Δήμου

Ιερισσός

ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ/ ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟ: Δάνη Ιφιγένεια
ΦΑΞ:
23773 50000
23770 22414
ΓΡΑΦΕΙΟ ΔΗΜΑΡΧΟΥ:   23773 50003
23770 21001
ΕΙΔΙΚΟΙ ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ: Τριανταφύλλου Κική
Πέτρου Κωνσταντίνα
Μπογδάνος Κώστας
23773 50007
23773 50016
23773 50065
ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ: Ψιλιάγκος Δημήτρης 23773 50061
ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΣ: Παναγιωτόπουλος Κυριάκος 23773 50063
ΓΡΑΦΕΙΟ ΔΣ: Μάγγος Μιχάλης 23773 50063
ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ: Πασχαλίδης Γιώργος 23773 50011
ΔΗΜΟΤΟΛΟΓΙΑ/ ΜΗΤΡΩΑ:
Φαραντοπούλου Χρυσούλα

23773 50006
ΓΡΑΦΕΙΟ ΚΙΝΗΣΗΣ:   23773 50064
ΤΑΜΕΙΑΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ: Ευσταθίου Τάσος
Ποδαρά Μαρία
 
23773 50013
23773 50015
23773 50014
ΤΜΗΜΑ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ &ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ: Χατζηλίδης Κώστας 23773 50012
ΤΜΗΜΑ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ Ζάπρης Γεώργιος
Σειράς Αστέριος
Κολιώτσας Παύλος
Τσαρτσαράκη Φανή
Παναϊρλής Κώστας
23773 50005
23773 50017
23773 50019
23773 50029
23773 50060
ΓΡΑΦΕΙΟ ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΕΩΝ: Καραβασίλη Ελένη 23773 50010
ΛΗΞΙΑΡΧΕΙΟ - ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΟΑΕΔ: Κρομμύδα Βάσω
Φαξ
23773 50018
23770 41185
Κέντρο Εξυπηρέτησης Πολιτών Ιερισσού (ΚΕΠ) Ψέμμα Κατερίνα
Συμεωνίδης Λευτέρης
Φαξ
23773 50103
23773 50101
23770 41044
Αριστοτέλειο Πνευματικό Κέντρο Παναγιωτοπούλου Ελένη 23770 21121
Αξιοποίηση Τουριστικών Ακινήτων Δήμου Αριστοτέλη ΔΑΕ Βαλσαμής Λευτέρης
Βαλασάκη Μαρία
23770 21130
Δημοτικό Λιμενικό Ταμείο Αριστοτέλη Δουλάκης Γιάννης 23770 41212
ΚΕΝΤΡΟ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ (ΚΔΑΠ) ΙΕΡΙΣΣΟΥ Θεοδώρου Αντρέας 23770 21122
ΚΕΝΤΡΟ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ (ΚΔΑΠ) ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ Χατζηιωάννου Βασιλική 23760 22332
ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ Γιουβαννάκη Μαρία 23770 22120
ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΝΕΩΝ ΡΟΔΩΝ Μουτζίκη Ελένη 23770 31411
ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ Καταρτζής Ηρακλής 23770 23133

 

Αρναία

ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ:

Χάριστου Νούλα

ΦΑΞ:

23723 50121,
23723 50130
23720 23062
ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ: Τσακνής Αργύρης
Λαζαρίδης Χαράλαμπος
23723 50102
23732 50106
ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ: Διαμαντούδης Γιώργος 23723 50111
ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΗ Δ/ΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
Φράγκου Εύη
Ρήγας Στέλιος
23723 50119
23723 50127
ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟ, ΔΗΜΟΤΟΛΟΓΙΑ, ΜΗΤΡΩΑ: Γκίκα Δήμητρα
Αργυρού Δέσποινα
Καραστέργιου Δέσποινα
23723 50103
23723 50104
23723 50105
ΤΑΜΕΙΑΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ: Κυρούδα Εύη
Πανιώρα Ευαγγελία
23723 50107
23723 50122
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ: Λιάγγου Κατερίνα
Βλάχος Δρόσος

Γκίνιος Θανάσης
Αρβανίτη Άννα
 
23723 50109
23723 50103
23723 50112
23723 50108
23723 50110
23723 50114
ΤΜΗΜΑ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ:
Βέλλιου Όλγα
Μηχανοστάσιο
23723 50118
23723 50116
23720 22177
ΤΜΗΜΑ ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ: Πρωτόκολλο
Δαβίλλας Αριστείδης
Ξωνίκης Δημήτριος

Τσιώτα Εύη
Φαξ

23723 51200
23723 51201
23723 51204
23723 51206
23720 23180
ΚΟΙΝΩΦΕΛΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ "Η ΦΡΟΝΤΙΔΑ": Γραφείο Προέδρου
Μοσχόπουλος Αριστείδης
Φαξ 
23720 21161
23720 22988
23720 21160
ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑ ΒΙΟΥ ΜΑΘΗΣΗΣ Χαιδευτού Ιφιγένεια
Ρεπάνη Στέλλα
23720 22848
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ: Τζημητρέα Μαρία
Βαλασάκη Μαρία
Μουσική Σχολή
23723 50117
23723 50126
23720 21024
Κέντρο Εξυπηρέτησης Πολιτών Αρναίας (ΚΕΠ) Σχοινά Θεοδώρα
Φαξ
23720 22884
23720 22944
ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΜΕΡΙΜΝΑ:   23720 23230
ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΑΡΝΑΙΑΣ: Γκότσου Γεωργία 23720 22429
23720 41676
ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ:   23720 41676
ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΣΤΑΝΟΥ:   23720 61161

 

Μεγάλη Παναγία

ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ: Κουτσιούκη Πηγή
ΦΑΞ:
23723 50200
23720 31777
ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ: Μητροφάνης Γιάννης 23723 50207
ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ: Κυργιαννός Γεώργιος 23723 50223
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ: Κουτσιούκη Πηγή 23723 50208
ΛΗΞΙΑΡΧΕΙΟ-ΔΗΜΟΤΟΛΟΓΙΟ-ΜΗΤΡΩΑ Δούκας Κύρκος 23723 50201
ΤΜΗΜΑ ΥΔΡΕΥΣΗΣ Γιουβαννάκης Αστέρης
Παπαγιουβάννης Γιάννης
23723 50202
23723 50203
ΤΑΜΕΙΑΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ:
Γκίνιος Αθανάσιος
23723 50212
23723 50209
ΚΑΠΗ (ΦΥΣΙΟΘΕΡΑΠΕΥΤΗΣ) Χριστοδούλου Χριστόδουλος 23723 50225
ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ: Ταραζά Ευδοκία
Συκιώτη Μάγδα
Τσότρα Στέλλα
Συκιώτη Μαργαρίτα
Φαξ:
23723 50206
23723 50227
23723 50229
23723 50230
23723 50228
ΚΔΑΠ Μ ΠΑΝΑΓΙΑΣ: Μαργαρίτη Μηλίτσα
Ταραζά Ανθούλα
Λεμονή Μαρούδα
23720 31845
ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ Μ ΠΑΝΑΓΙΑΣ: Καραγιάννη Αγγελική
Κολιώτσα Ροδή
23720 32111
Κέντρο Εξυπηρέτησης Πολιτών Μ.Παναγίας (ΚΕΠ) Σχοινάς Γιώργος 23723 50310
23720 31891
23720 32106
Φαξ: 23720 32025

 

ΤΟΠ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ
ΔΗΜΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
ΤΗΛΕΦΩΝΑ
Δημοτική Κοινότητα Αμμουλιανής 2377051208
fax 2377051108
Τοπική Κοινότητα Σταγίρων 2376041335
Τοπική Κοινότητα Στρατονίκης 2376041217
Τοπική Κοινότητα Στρατωνίου 2376022222
fax 2376021053
Τοπική Κοινότητα Νέων Ρόδων 2377031023
Τοπική Κοινότητα Ουρανούπολης 2377071216
Τοπική Κοινότητα Ολυμπιάδας 2376051275
Τοπική Κοινότητα Βαρβάρας 2372051233
fax 2372051444
Τοπική Κοινότητα Νεοχωρίου 2372041239
fax 2372041874
Τοπική Κοινότητα Παλαιοχωρίου 2372041209
fax 2372041777
Τοπική Κοινότητα Στανού 2372061375
fax 2372061376
Τοπική Κοινότητα Γοματίου 2377041253
Τοπική Κοινότητα Πυργαδικίων 2375093204
fax 23750 93208